Kwartał Uniwersytecki II w Gdańsku w budowie


2017.07.26
Autor: Urbanity.pl
Sprzedane zostały wszystkie mieszkania gdańskiej inwestycji mieszkaniowej Kwartał Uniwersytecki, której deweloperem jest spółka Inpro. Równocześnie rozpoczynają się prace związane z drugim etapem osiedla.

Kwartał Uniwersytecki I to dwa budynki o zróżnicowanej wysokości, w których łącznie znajduje się 175 mieszkań. Osiedle zlokalizowane jest w Gdańsku Przymorzu przy ulicy Szczecińskiej. Budowa tej części inwestycji zakończyła się w październiku 2016 roku.

Spółka Inpro rozpoczęła już prace nad drugim etapem Kwartału Uniwersyteckiego. II faza projektu to budynek mieszkalny o wysokości dziewięciu kondygnacji. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 96 mieszkań o metrażach od 31 do 59 metrów kwadratowych. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać również z sali fitness, mediateki, wózkarni oraz podcieni rowerowych.

W aktualnej ofercie Kwartału Uniwersyteckiego 2 pozostało 29 mieszkań. Ceny lokali rozpoczynają się od 8 100 zł brutto za mkw. Ta część inwestycji ma zostać oddana do użytku do końca sierpnia 2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.