Kompleks biurowców przy Porcie Lotniczym Gdańsk ma zarządcę

2021.06.07

Podpisana została umową z firmą MVGM, która została zarządcą pierwszego biurowca powstającego w ramach inwestycji Airport City przy Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Airport City Gdańsk to nowoczesny kompleks biurowców przy ulicy Słowackiego, który powstaje w sąsiedztwie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Gotowy jest już pierwszy etap inwestycji.

W nowym biurowcu o wysokości sześciu kondygnacji naziemnych znajduje się 8 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Na każdym piętrze znajduje się 1470 m2 powierzchni biurowej netto z możliwością swobodnej aranżacji przestrzeni przez najemców. W parterze biurowca mieści się 790 mkw. przestrzeni pod działalność handlowo-usługową.

W kolejnych etapach Airport City Gdańsk wybudowany zostanie budynek Bravo, który ma zostać oddany do użytku w 2022 rok, a także biurowce - Charlie, Delta, Echo, Foxtrot i Golf. W ramach inwestycji powstanie również budynek hotelowy, a także

Uczestniczymy w tym projekcie od bardzo wczesnego etapu, dzięki czemu możemy wspierać klienta naszym doświadczeniem już na etapie przygotowania do otwarcia pierwszego z budynków. Pomagamy w realizacji szeregu kluczowych składowych, takich jak: zarekomendowanie i wdrożenie rozwiązań i udogodnień dla najemców, ich gości czy lokalnej społeczności; konsultacje i doradztwo w zakresie zastosowania konkretnych rozwiązań technicznych, systemów i urządzeń mając na uwadze późniejsze użytkowanie nieruchomości; wybór podwykonawców czy przygotowanie procedur bezpieczeństwa i innych kluczowych polityk niezbędnych do właściwego użytkowania budynku - Katarzyna Jaśkiewicz, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, MVGM.

Inwestorem jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, a zarządcą pierwszego etapu została firma MVGM.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.