Kolejna działka w Gdańsku dla Murapolu

2020.03.04

Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę nabycia działki mieszczącej się w dzielnicy Orunia Górna w Gdańsku. Deweloper planuje w tym miejscu budowę osiedla mieszkalnego z częścią usługową.

Grupa Murapol, która obecna jest na trójmiejskim rynku od 2008 roku, zakupiła nieruchomość o powierzchni około 3,4 ha, która znajduje się w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna. Na działce powstać ma osiedle sześciu kameralnych budynków, w których zaplanowano 370 mieszkań.

Inwestycja zapewni również prawie 480 miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych oraz na terenie osiedla. W parterach budynków mieściły się będą lokale handlowo-usługowe.

W tej samej części Gdańska, Murapol przygotowuje się również do innej inwestycji deweloperskiej. W kolejnym projekcie powstać ma dziewięć budynków wielorodzinnych z około 300 mieszkaniami.

Wśród inwestycji, które zostały już oddane do użytku na trójmiejskim rynku przez Grupę Murapol są m.in. Orle Gniazdo, Osiedle Vivaldiego, Murapol Nowa Morena, Murapol Nowa Jabłoniowa oraz gdyńska inwestycja Murapol Nadmorskie Tarasy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.