Gdańsk: Gotowa inwestycja w dzielnicy Oliwa na wynajem długoterminowy


2022.05.30
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Gotowe jest już Osiedle Home by Zeitgeist "Górskiego", które powstało w dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Inwestycja przeznaczona jest na wynajem długoterminowy.

Przy ulicy Górskiego 6/8/10/12 w gdańskiej Oliwie składa się z 4 i 5-piętrowych budynków, w których znajdują się 204 lokale dwu- lub trzypokojowe o zróżnicowanych metrażach od 35 do 68 metrów kwadratowych. Inwestycja zrealizowana została dla Zeitgeist AM przez dewelopera BMC.

Projekt sygnowany jest marką „Home by Zeitgeist”, która wprowadza nowoczesny model najmu instytucjonalnego, który będzie świadczony bezpośrednio przez właściciela budynku i operatora w jednym. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w drewniane podłogi, nowoczesny sprzęt AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, okapy). Łazienki są zaś w wersji z wanną lub prysznicem z niskim progiem. Każdy lokal posiada własną komórkę lokatorską, a przed budynkami i w podziemnej hali garażowej znajduje się łącznie 246 miejsc postojowych.

Na terenie osiedla wkrótce znajdzie się m.in. 20 stacji ładujących samochody elektryczne. Miłośnicy jednośladów mają do dyspozycji stojaki na rowery.

Mieszkańcy najwyższych pięter będą mieli widok na Morze Bałtyckie, a najemcy mieszkań z orientacją południową na Park Oliwski.

Zeitgeist przygotowuje dwie kolejne inwestycje, zlokalizowane w rewitalizowanych, historycznych kamienicach w Warszawie: „Wrzesińska” na Pradze oraz „Św. Barbary” w ścisłym centrum miasta.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.