Galeria Metropolia w Gdańsku otwiera się za kilka dni

2016.10.13

22 października br., otwarta zostanie nowa gdańska Galeria Metropolia, której inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. Obiekt znajduje się w Gdańsku-Wrzeszczu.

W dniach 22-23 października otwiera się Galeria Metropolia o powierzchni najmu na poziomie 34 000 metrów kwadratowych. Na czterech poziomach znajduje się około 150 lokali handlowo-usługowych. Dodatkowo galeria oferuje parking samochodowy na około 1100 miejsc postojowych.

Dobiega końca również komercjalizacja gdańskiego obiektu. W ostatnim czasie podpisanych zostało 14 nowych umów z takimi markami jak: Best Brands, PDM odzież włoska, Lara Fabio oraz Pink Box, a także belgijska marka kategorii casual & luxury - J&JOY. Ponadto ofertę Galerii uzupełnią dwaj najemcy z branży modowej - Monnari i Green Point, pierwsza na rynku trójmiejskim kawiarnia Second Cup, lodziarnia Zielona Budka oraz Kolporter i UPC.

Komercjalizacją Galerii Metropolia zajmuje się firma doradcza Cushman & Wakefield.

Przedsiębiorstwo Budowlane Górski w Gdańsku-Wrzeszczu prowadzi wieloetapowy projekt, który składa się m.in. z otwieranej w październiku br. Galerii Metropolia i hotelu sieci Focus ze 126 pokojami oraz centrum konferencyjnym.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Metropolia, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Przedsiębiorstwo Budowlane Górski

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.