Dzielnica Olszynka w Gdańsku z nową inwestycją opartą na koncepcji miasta-ogrodu


2022.05.24
Autor: Urbanity.pl
Marvipol Development wprowadził do oferty nową inwestycję mieszkaniową Motława Garden, która wybudowana zostanie w gdańskiej dzielnicy Olszynka. Projekt składa się z kameralnych willi miejskich.

Motława Garden to najnowsza trójmiejska propozycja firmy Marvipol Development. Przy ulicy Wspólnej w gdańskiej dzielnicy Olszynka powstanie docelowo 21 kameralnych willi miejskich opartych na koncepcji miasta-ogrodu. Łącznie inwestycja w Gdańsku zaoferuje 72 lokale o zróżnicowanych metrażach i układach.

W zachodniej części osiedla znajdzie się piętnaście kameralnych willi miejskich, w każdej - cztery lokale 3- i 5-pokojowe o powierzchni od 57 do 126 mkw. Z kolei we wschodniej części inwestycji zaplanowano sześć willi miejskich w zabudowie bliźniaczej, w których powstaną lokale mieszkalne w metrażu 137 mkw, z ogródkami i zielonymi tarasami. Każdy lokal dysponował będzie garażem i miejscem postojowym przed budynkiem.

Motława Garden to także wiele rozwiązań ekologicznych i technologicznych, które mają na celu zmniejszenie kosztów eksploatacji i poprawę jakości życia. Nowoczesny system zarządzania mieszkaniem Appartme pozwoli na optymalizację i kontrolę zużycia mediów. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji zielone strefy, ogródki czy tarasy w parterach.

Za projekt architektoniczny Motława Garden odpowiada pracownia KM Design. Inwestycja będzie gotowa w drugim kwartale 2024 roku.

Komentarze


  • KKvD
    Gość
    2022-05-24 22:55:12
    Przełomowe rozwiązania, niesamowita architektura, miasto-ogród, wille miejskie - kogoś chyba za mocno rumianek z rana wytargał.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.