Dzielnica Matarnia w Gdańsku z nowym osiedlem. Ruszyła już sprzedaż mieszkań


2021.07.05
Autor: Urbanity.pl
Oferta dewelopera Inpro została poszerzona o nowe mieszkania w gdańskiej dzielnicy Matarnia. Osiedle Rytm będzie gotowe w 2023 roku.

Osiedle Rytm to najnowsza propozycja firmy deweloperskiej Inpro, która przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku wybuduje dwa budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych. Obiekty połączone zostaną szklanym łącznikiem, stanowiącym charakterystyczny element kompleksu.

Inwestycja składała się będzie łącznie ze 105 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38,7 do aż 118,9 mkw, których cena zaczyna się od 10 260 zł/mkw. brutto. W parterze jednego z budynków Osiedla Rytm zaplanowano także dwa lokale usługowe.

Na przyszłych mieszkańców osiedla czeka wiele udogodnień, w tym m.in. dwupoziomowa hala garażowa na 126 stanowisk, sala fitness oraz klub dla mieszkańców. Naziemny parking będzie obejmował 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powstaną dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy.

Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania powyżej - balkonami. Z kolei właściciele lokali na najwyższych piętrach będą mogli cieszyć się dostępem do prywatnych, dużych tarasów zaprojektowanych na dachach budynków.

Projekt architektoniczny gdańskiego osiedla powstał w pracowni Proconcept. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Inpro, która zrealizuje projekt do lipca 2023 roku.

Komentarze


 • Mm
  Gość
  2021-07-05 14:01:19
  Gdzie oni te ogródki zmieszczą, to ja nie wiem. Przecież teren jest mikrusi! No i tak wysoki budynki zasłonią słońce stojącemu obok budynkowi mieszkalnemu 2 piętrowemu...

 • Kamik
  Gość
  2021-07-05 14:03:31
  Duze mieszkania za jedyne 1,9 mln. A to tylko Matarnia. Czy oni się dobrze czują?

 • Klukowo
  Gość
  2021-07-05 19:45:45
  Od kiedy złota karczma to Matarnia albo Gdańsk Klukowo to Matarnia ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze panowie trochę informacji o czym piszecie mieszkaniec klukows

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.