Rzeszowski Capital Towers się rozrośnie

2015.11.24

Wiosną przyszłego roku ruszyć ma budowa trzech nowych budynków mieszkalnych, które powstaną w ramach kompleksu wielofunkcyjnego Capital Towers w Rzeszowie. Koszt inwestycji szacowany jest na około 100 mln zł.

Nowe budynki mieszkalne, w tym 82-metrowa wieża, powstaną nad Wisłokiem w okolicy Mostu Zamkowego. Na działce przy alei Kopisto rozpoczęły się już prace przygotowawcze, a inwestor - firma deweloperska Capital Towers - ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań w wieży.

Do tej pory powstała już 18-kondygnacyjna wieża, która ma 54 metry wysokości. W budynku, oddanym do użytku w lipcu br., znajdują się 122 mieszkania. Nowy 82-metrowy obiekt będzie miał 24 piętra i znajdą się w nim 163 mieszkania o metrażu od 30 do 113 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 5850 zł brutto.

Budowa trzeciego etapu inwestycji Capital Towers rozpocznie się wiosną przyszłego roku i składał się będzie z trzech budynków. Koszt kolejnego etapu, który zostanie zrealizowany w około 30 miesięcy to około 100 mln zł.

Źródło: rzeszow-news.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.