Erbud dla Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego

2011.12.14

Erbud rozpoczął budowę budynku Stacji Dializ wraz z Oddziałem Nefrologicznym z Poradnią Nefrologiczną i Poradnią Dializ Otrzewnowych oraz łącznika na terenie Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie. Wartośd kontraktu wynosi ponad 4 mln PLN netto. Zakończenie realizacji nastąpi do dnia 30.09.2012 roku. Inwestorem i zleceniodawcą jest firma Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu.

To kolejna inwestycja realizowana w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim przez Erbud. W kwietniu br. spółka podpisała umowę, o wartości 23,4 mln zł netto, na zaprojektowanie (etap I, II, III) i budowę (etap I) Bloku Operacyjnego z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią.

Jest to kolejny, 21 projekt sektora budownictwa szpitalnego realizowany przez firmę Erbud SA na terenie kraju, wliczając w to zrealizowane i budowane obecnie obiekty m.in.: Centrum Medycyny
Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdaosku (zakooczony) Zaprojektowanie i Budowa Bloku Operacyjnego w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy (zakooczony) , Rozbudowa Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz projekty prowadzone przez oddział Rzeszów: Zaprojektowanie i Budowa Oddziału Ginekologii Położnictwa i Neonatologii w Szpitalu Powiatowym w Bochni (zakooczony), Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, Zaprojektowanie i Budowa Bloku Operacyjnego z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią w Krośnie.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.