Erbud dla Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego

2011.04.15

15 kwietnia 2011 roku Erbud podpisał umowę na zaprojektowanie (etap I, II, III) i budowę (etap I) Bloku Operacyjnego z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła w Krośnie. Wartość kontraktu wynosi ponad 23,4 mln PLN netto. Zakończenie realizacji nastąpi w dniu uzyskania pozwolenia na użytkowanie, jednak nie później niż do dnia 14.12.2012 roku. Inwestorem i zleceniodawcą jest Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie.

W ramach realizacji kontraktu zaprojektowanych zostanie m.in. 10 sal operacyjnych, OIOM, Centralna Sterylizatornia, jak również wykończonych m.in. 6 sal operacyjnych.

Jest to kolejny, 17 projekt sektora budownictwa szpitalnego realizowany przez ERBUD SA na terenie kraju, wliczając w to realizowane obecnie obiekty: CMI Akademii Medycznej w Gdańsku, Rozbudowa Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz projekty prowadzone przez Oddział Rzeszów: Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie i kolejny już etap Rozbudowy Szpitala im. PCK w Nisku. Wartość obecnie realizowanych projektów należących do tego sektora to ponad 250 mln PLN netto.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.