Best Western w trzynastym województwie

2013.07.10

Jeszcze w tym roku do Best Western dołączy pierwszy hotel położony w stolicy województwa opolskiego. Szacowany koszt powstającego właśnie obiektu wynosi niemal 7 mln zł.

Best Western rozwija się w Polsce niezwykle intensywnie. Aktualnie do dyspozycji gości oddaje 20 hoteli, oferujących łącznie 1761 pokoi. Obiekt powstający w Opolu będzie reprezentował sieć już w 13. województwie.

Dążymy do tego, aby nasi goście mieli możliwość nocowania w hotelach Best Western w każdym województwie w Polsce


- mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Przez ostatnie 20 miesięcy otworzyliśmy 10 obiektów. Oznacza to, że średnio co niespełna 60 dni do naszej rodziny oficjalnie dołącza kolejny hotel


- dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Największa na świecie rodzina hotelowa podpisała kontrakt z obiektem powstającym w samym sercu Opola. Mieści się on w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Waryńskiego 17. Trzygwiazdkowy hotel jest adaptacją kamienicy, a jego projekt przygotowała "Pracownia Architektury Zbigniew Bomersbach". Oficjalnie rozpocznie działalność pod marką Best Western jesienią tego roku. Udostępni gościom 28 pokoi oraz dwa apartamenty (łącznie 61 miejsc noclegowych), 20 miejsc parkingowych oraz restaurację i pub. Część rekreacyjna obiektu zaoferuje saunę, wannę spa i gabinet masażu. Dla gości biznesowych przewidziano klimatyzowaną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.