Znamy wykonawcę inwestycji Gardenia Lagom w Warszawie. Rusza budowa osiedla na Białołęce


2022.08.31
Dwa etapy inwestycji Gardenia Lagom na warszawskiej Białołęce wybuduje firma Techbau Budownictwo. Deweloperem osiedla jest Marvipol Development.

Podpisana została umowa z generalnym wykonawcą dwóch etapów inwestycji Gardenia Lagom. Firma Techbau Budownictwo otrzyma ryczałtowo 49,23 mln netto i 39,2 mln zł netto za realizację zadania. Deweloperem jest Marvipol Development.

Gardenia Lagom to osiedle budynków wielorodzinnych przy ulicy Głębockiej w dzielnicy Białołęka. W ramach inwestycji powstaną cztery, 3-piętrowe obiekty, w których łącznie znajdzie się 286 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.

Budowa I etapu osiedla rozpocznie się 1 września i potrwa 20,5 miesiąca. W tej części inwestycji powstanie 160 lokali mieszkalnych. W II etapie zaplanowano 126 mieszkań oraz 1 lokal o charakterze handlowo-usługowym. W ofercie osiedla Gardenia Lagom znajdują się lokale o metrażach od 25 do 85 metrów kwadratowych i rozkładach 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Na terenie inwestycji znajdą się boksy na jednoślady, komórki lokatorskie duży ogród, zielony dziedziniec ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci, a także wiaty rowerowe i paczkomat.

Przy realizacji osiedla zastosowanych zostanie wiele rozwiązań smart i proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne, pakiet antysmogowy, czujniki powietrza Airly czy zbiornik na deszczówkę.

Koncepcję architektoniczną przygotowała pracownia GCK.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.