Zasady szwedzkiej filozofii lagom na nowym osiedlu dewelopera Marvipol w Warszawie


2022.06.21
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Marvipol Deweloper zrealizuje na warszawskiej Białołęce kameralne osiedle budynków wielorodzinnych Gardenia Lagom z terenami zielonymi, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom. Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań.

Osiedle Gardenia Lagom to kolejna inwestycja w Warszawie firmy Marvipol Development. Przy ulicy Głębockiej w dzielnicy Białołęka powstanie komnpleks czterech budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w którym łącznie wybudowanych zostanie 286 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.

W ofercie dewelopera znalazły się mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 25 do 85 metrów kwadratowych. Na parterze budynku D mieścił się będzie lokal o charakterze handlowo-usługowym. Przyszli mieszkańcy Gardenia Lagom będą mieli do dyspozycji boksy na jednoślady i komórki lokatorskie, a na terenie osiedla zaprojektowano duży ogród, zielony dziedziniec ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci, a także wiaty rowerowe i paczkomat.

Osiedle będzie posiadało wiele rozwiązań smart i proekologicznych. Inwestycja zawiera panele fotowoltaiczne, pakiet antysmogowy, czujniki powietrza Airly czy zbiornik na deszczówkę. Osiedle nawiązuje do szwedzkiej filozofii lagom, której istotą jest życie w harmonii i zachowanie równowagi między obszarem zawodowym i prywatnym poprzez rozwijanie pasji i kontakt z naturą.

Koncepcję architektoniczną przygotowała pracownia GCK.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.