Zielony Natolin w Warszawie w połowie wyprzedany


2022.01.11
Autor: Urbanity.pl
Marvipol Development poinformował o dobrych wynikach sprzedaży inwestycji Zielony Natolin na warszawskim Ursynowie. Inwestycja będzie gotowa w 2023 roku.

W ciągu czterech miesięcy od wprowadzenia inwestycji Zielony Natolin do sprzedaży, ponad 50 proc. mieszkań znalazło już swoich nowych właścicieli. Osiedle powstaje 350 metrów od stacji metra Natolin, przy ulicy Raabego 13A w Warszawie.

Projekt mieszkaniowy firmy Marvipol Development składa się z sekcji liczącej 3 piętra oraz 10-piętrowej dominanty. W budynku znajdują się mieszkania o metrażach od 25 do 75 mkw., i rozkładach 1, 2, 3 i 4-pokojowych. W parterze dostępne będą lokale o charakterze usługowym. Dla zmotoryzowanych osób decydujących się na zakup mieszkania przewidziane zostały 83 miejsca postojowe.

Na dachu niższej części inwestycji powstanie wspólny taras dla mieszkańców.

Inwestycja na Ursynowie dysponowała będzie wieloma rozwiązaniami ekologicznymi, w tym m.in. panele fotowoltaiczne zapewniające energię do obsługi przestrzeni wspólnych, kostkę z zielonego betonu, zewnętrzne czujniki jakości powietrza Airly, filtry antysmogowe, oświetlenie LED, a dla miłośników jednośladów przygotowana zostanie rowerownia, zewnętrzny parking ze stacją napraw.

Zielony Natolin zostanie oddany do użytku w III kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.