Zielona metamorfoza wnętrz biurowca Park Rozwoju

2021.01.26

Recepcja biurowca Park Rozwoju w Warszawie została przebudowana, dzięki której połączono atmosferę biznesu z proekologicznym charakterem.

Park Rozwoju to warszawski kompleks budynków biurowych, które należą do spółki EPP. W ostatnim czasie recepcja obiektu została poddana metamorfozie. Wykonawcą prac była firma Disegna.

W ramach inwestycji kompleksowo zmodernizowana została recepcja wraz z zainstalowaniem nowoczesnego, ekologicznego i oszczędnego oświetlenia LED. Wykonawca ponadto umeblował i wykończył elementami dekoracyjnymi cztery pomieszczenia recepcyjne. W każdym z nich zawieszono duże, wyraźne litery: A, B, C lub D, odpowiadające oznaczeniom danej strefy biurowca.

Już na etapie prac koncepcyjnych uwzględnione zostały zgłaszane potrzeby najemców. Nowe oznaczenia recepcji są funkcjonalne i czytelne.

Modernizacji poddane zostały także inne sektory biurowca Parku Rozwoju, w tym odświeżenie części wspólnych i wind. EPP już realizuje kolejne działania, które mają poprawić komfort pracy w obiekcie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.