Ważny najemca w kompleksie Park Rozwoju w Warszawie

2015.10.13

Spółka Mostostal Warszawa wynajęła 3300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w stołecznym kompleksie Park Rozwoju. Właścicielem inwestycji jest firma Echo Investment.

Do grona użytkowników II etapu kompleksu Park Rozwoju dołączyła spółka Mostostal Warszawa, która wynajęła 3 300 mkw. W budynku, który został już oddany do użytku swoje biura otworzyły już m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).

Park Rozwoju przy Konstruktorskiej 12 to kompleks dwóch budynków biurowych, uzupełnionych o powierzchnię usługową. Inwestycja zaoferuje łącznie 32 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 740 miejsc postojowych w 2-kondygnacyjnym parkingu podziemnym oraz na stanowiskach naziemnych. Na terenie warszawskiej inwestycji znajdują się strefy wypoczynku i rekreacji, a także dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia.

Pierwsze prace budowlane ruszyły jesienią 2012 roku, a wiosną 2014 roku oddano pierwszy biurowiec do użytku.

W ubiegłym roku drugi etap Parku Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc. Pierwszy etap inwestycji uzyskał BREEAM Interim na poziomie Very Good. Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada biuro JEMS Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.