Dwóch najemców na dłużej w Parku Rozwoju

2019.01.10

Dwóch dotychczasowych najemców zdecydowało się przedłużyć swoje umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Rozwoju w Warszawie. Łączna powierzchnia renegocjowanych umów wynosi prawie 2 400 mkw.

Cersanit, lider rynku wyposażenia łazienek oraz Firma iQor - globalny dostawca usług serwisowych z zakresu BPO, przedłużyły na kolejne pięć lat swoje umowy najmu w Parku Rozwoju. Z kolei Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, powiększyła swoje biuro i tym samym zajmuje obecnie ponad 25% powierzchni w biurowcu. Łączna powierzchnia wynajęta w ramach renegocjowanych umów wynosi blisko 2400 mkw.

Warszawski kompleks biurowy Park Rozwoju, który należy do portfela nieruchomości EPP, zlokalizowany jest przy ulicy Konstruktorskiej 12 na Mokotowie. Inwestycja składa się z dwóch budynków o wysokości ośmiu kondygnacji, które oferują łącznie 31 000 mkw. powierzchni klasy A.

Firma Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, powiększyła swoje biuro i tym samym zajmuje obecnie ponad 25% powierzchni w biurowcu.

W transakcjach z firmą Schneider Electric i Cersanit najemcom doradzała firma Colliers International.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.