Zapełniły się biura na Stadionie Narodowym w Warszawie

2015.05.25

Cała powierzchnia biurowca znajdująca się na Stadionie Narodowym w Warszawie została w 100 proc. skomercjalizowana. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem lokali biurowych był Walter Herz.

Na warszawskim Stadionie Narodowym znajduje się ponad 15 tys. mkw. powierzchni biurowej o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Całość ulokowana jest na dwóch kondygnacjach. Biura na stadionie są bardzo nowoczesne, mają wysokość 3,4 m., industrialne sufity i obszerne przeszklenia.

Firma Walter Herz, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni na stadionie, poinformowała o podpisaniu kilku umów najmu, które dotyczą modułów o powierzchni od 100 do 6000 metrów kwadratowych. Wśród firm, które zdecydowały się ulokować swoje biura w obiekcie, są m.in. agencje marketingowe, firmy doradczo-szkoleniowe, pracownie architektoniczne, wydawnictwa, firmy medyczne, firmy z branży IT, związki sportowe oraz operatorzy turystyczni i wiele innych.

Każdy z najemców Stadionu Narodowego ma do dyspozycji nieograniczoną liczbę bezpłatnych naziemnych miejsc parkingowych.

Operatorem stadionu od stycznia 2013 roku jest spółka PL.2012+. Ubiegły rok należy do najlepszych w historii obiektu. W ciągu całego roku zorganizowano na stadionie ponad pół tysiąca wydarzeń, w których wzięło udział prawie 2 miliony gości. Warszawska arena stała się samofinansującym się przedsiębiorstwem, gdy po raz pierwszy w historii, z budżetu państwa nie została wypłacona żadna dotacja.

Stadion Narodowy w Warszawie został wybudowany w latach 2008-2011 w miejsce wyburzonego Stadionu Dziesięciolecia. Obiekt, który zaprojektowany został przez konsorcjum JSK Architekci Sp. z o.o., Gerkan, Marg und Partner International GmbH, we współpracy z Schlaich Bergermann & Partner GmbH, znajduje się przy przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1. Obiekt posiada czwartą, najwyższą kategorię w klasyfikacji UEFA. Łącznie na trybunach warszawskiego stadionu może usiąść 58,5 tys. kibiców.

Obecnie obiekt został wynajęty przez organizację UEFA, na potrzeby zorganizowania finałowego meczu Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja bieżącego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.