Zakończyła się budowa budynku Plac Zamkowy - Business with Heritage

2015.08.26

Spółka Senatorska Investment wybrała firmę doradczą CBRE na wyłącznego agenta ds. komercjalizacji części biurowej oraz handlowo-usługowej warszawskiego budynku Plac Zamkowy - Business with Heritage. Na dniach obiekt zostanie oddany do użytku.

Plac Zamkowy - Business with Heritage to budynek biurowy o powierzchni 3,8 tys. mkw. najmu oraz 1,6 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod lokale handlowo-usługowe. Warszawski obiekt, który znajduje się w narożniku ulicy Miodowej, Senatorskiej i Podwale na Starym Mieście dysponuje biurami o standardzie klasy A+.

Plac Zamkowy - Business with Heritage jest jedyny obiektem na Starym Mieście, pod którym znajduje się 2-poziomowy parking samochodowy. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2013 roku i zostały oprotestowane przez część mieszkańców miasta zarzucając, że nowy budynek w tym miejscu zaszkodzi wizerunkowi Starego Miasta.

Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia architektoniczna RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Sp. z o.o., pod kierownictwem architekta Wojciecha Grabianowskiego. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma NDI S.A.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowo-usługowych jest firma CBRE.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Plac Zamkowy - Business With Heritage, NDI, RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Polska, CBRE Property Management Poland

Komentarze


  • waw
    Gość
    2015-08-28 19:09:28
    TEN BUDYNEK JEST BEZNADZIEJNY. Psuje całą panoramę , w dodatku nie wiem co za kretyn się zgodził to coś wybudować, ja rozumiem- gdyby był dach niższy, kolor podobny do sąsiednich kamienic. oby ktoś nakazał zmienić kolory chociaż !!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.