Rossmann wynajmie lokal w powstającym biurowcu w Warszawie

2015.06.16

Wraz z kończącą się realizacją warszawskiego projektu Plac Zamkowy - Business with Heritage, podpisana została umowa najmu z drogerią Rossmann, która będzie miała swój lokal na parterze budynku. Oddanie do użytku obiektu odbędzie się talem bieżącego roku.

Drogeria Rossmann mieścić się będzie na parterze budynku w lokalu o powierzchni 306 metrów kwadratowych, znajdującym się w narożniku u zbiegu ulic Miodowej i Senatorskiej. Do sklepu dostaniemy się wejściem, które dostępne będzie od strony ulicy Senatorskiej.

Plac Zamkowy - Business with Heritage będzie trzypiętrowym budynkiem z pomieszczeniami biurowymi o standardzie klasy A+ i powierzchni całkowitej wynoszącej 5680 mkw. Na parterze obiektu i na poziomie pierwszego piętra od strony Placu Zamkowego mieścić się będą lokale handlowo-usługowe o powierzchni 1626 mkw. Powyżej znajdzie się 3851 mkw., powierzchni o przeznaczeniu biurowym. Parking samochodowy przewidziano w 2-kondygnacyjnej hali podziemnej na 27 miejsc. Do dyspozycji najemców zostanie oddanych także 30 miejsc postojowych dla rowerów.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia RKW Rhode Kellermann Wawrowski. Inwestorem jest spółka Senatorska-Investment Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą firma NDI S.A.

W budynku obecnie trwają zaawansowane prace wykończeniowe. Oddanie budynku Plac Zamkowy - Business with Heritage do użytku zaplanowano na lato tego roku.


Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Plac Zamkowy - Business With Heritage, NDI, RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Polska, Senatorska Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.