Wola Libre w Warszawie osiągnęła stan surowy otwarty

2017.06.07

Na budowie inwestycji mieszkaniowej Wola Libre, która powstaje na działce przy ulicy Obozowej w Warszawie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co symbolizuje, że projekt osiągnął stan surowy otwarty. Deweloperem jest firma BPi Polska.

Wola Libre przy ulicy Obozowej 20 w Warszawie to łącznie 274 lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 124 metrów kwadratowych. Projekt architektoniczny obiektu, którego bryła została podzielona na dwie części, przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

W ofercie sprzedaży 6-piętrowej Wola Libre są trzy typy lokali: softlofty o wysokości aż 3,7 m z ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw, klasyczne mieszkania typu OPTIMA z balkonami lub loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu o powierzchni do 170 mkw. Do tej pory deweloper sprzedał ponad 55 proc. wszystkich mieszkań.

Ceny za mkw. lokali kształtuje się od 7 100 zł do 12 500 zł.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska, która zakończyła już prace konstrukcyjne. Obecnie prowadzi prace murarskie na wszystkich kondygnacjach oraz prace instalacyjne.

Wola Libre zostanie oddana do użytku w II kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.