Widać już docelowy wygląd inwestycji Wola Libre

2018.03.01

Dobiega końca realizacja warszawskiej inwestycji Wola Libre, której deweloperem jest spółka BPI Real Estate Poland. Belgijska firma może się pochwalić również dobrą sprzedażą mieszkań w tym projekcie.

Wola Libre powstaje na działce przy ulicy Obozowej 20 i składa się w sumie 274 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 27 do 124 metrów kwadratowych, z czego 80 proc. lokali znalazło już swojego właściciela. Ceny pozostałych mieszkań kształtują się na poziomie od 7 200 zł/mkw do 12 500 zł/mkw.

Obecnie inwestycja wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Ukończono już schodkową fasadę budynku, charakterystycznie wygiętą w łuk w stronę ulicy Św. Stanisława. Wykonawca inwestycji prowadzi prace wykończeniowe na klatkach schodowych i w korytarzach wewnątrz obiektu. Zmianie ulega także otoczenie inwestycji, gdzie prowadzone są roboty drogowe związane z wykonaniem chodników i wjazdów.

Projekt architektoniczny przygotowało biuro Hermanowicz Rewski Architekci. Wola Libre zostanie oddana do użytku w II kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.