Wkrótce ruszy budowa inwestycji Grodzieńska 19

2019.10.14

Agena Development SA wybuduje na warszawskiej Pradze kameralny projekt mieszkaniowy - Grodzieńska 19, którego projekt architektoniczny przygotowało biuro TZA Targońska Zadrożny Architekci.

Wkrótce rozpocząć ma się budowa inwestycji Grodzieńska 19 w Warszawie, w ramach której powstanie budynek o wysokości od 4 do 7 kondygnacji. Projekt wprowadzi na warszawski rynek 108 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 99 metrów kwadratowych. Lokale na ostatniej kondygnacji będą miały do 2,95 m wysokości.

Prawie wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami, loggiami lub tarasami, z kolei lokale na parterze będą miały ogródki. W podziemnej hali garażowej znajdą się 82 miejsca postojowe, na których będzie możliwość zainstalowania stacji ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie osiedla zaplanowano również miejsce na parking rowerowy.

Inwestycja przy Grodzieńskiej powstanie w miejscu historycznej fabryki mydła i świec „Adamczewski i S-ka”. Budowa rozpocząć ma się w IV kwartale bieżącego roku i potrwa około 20 miesięcy.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grodzieńska 19, Agena Development , TZA Targońska Zadrożny Architekci

Komentarze


  • Romek Bezdomek
    Gość
    2019-10-18 10:13:23
    Dokłądnie bym sprawdził jakie materiały wykorzystają na elewacji bo jeśli zgodnie z wizualizacją to będzie bomba

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.