Wiecha na budowie Aroma Park w Warszawie

2018.09.14

12 września 2018 roku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budowie pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Aroma Park. Deweloperem jest firma YIT.

Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Aroma Park składa się z budynku o wysokości czterech kondygnacji naziemnych i oferuje łącznie 79 mieszkań oraz lokal usługowy. Pod obiektem mieści się hala garażowa na 95 miejsc. Firma YIT przeprowadziła także rewitalizację pierwszego z czterech historycznych budynków drożdżowni Henryka Bienenthala – domu portiera.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w styczniu br., a zakończą się w trzecim kwartale przyszłego roku. Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Klasyków 10 na Białołęce. Generalnym wykonawcą Aroma Park jest Unibep.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac przy realizacji Aroma Park. Wszystkie działania przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Jednocześnie niedawno rozpoczęliśmy etap II – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. – Nasza inwestycja na Białołęce cieszy się dużym zainteresowaniem – swoich nabywców znalazło już blisko 50% lokali – dodaje Joanna Lewandowska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.