Warszawa może wzbogacić się o nowy projekt kameralnej budowy na Powiślu
W rejonie ulic Szarej i Rozbrat mogłyby powstać trzy nowe, pięciokondygnacyjne, wkomponowujące się w otoczenie budynki mieszkaniowe, z ogólnodostępnymi usługami na parterach. Zmodyfikowany przez inwestora wniosek o wydanie warunków zabudowy dostosowuje projekt kameralnej budowy na Powiślu do analizy miejskich architektów.
Propozycja zapewni również wysoki standard życia mieszkańcom sąsiednich kamienic, gdyż działka pozostanie nadal w 70% "zielona". Po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy, projekt wykona renomowana warszawska pracownia architektoniczna.
Pierwszą propozycję zabudowy działki przy ul. Szarej, w ramach aktualnie prowadzonej procedury o wydanie warunków zabudowy dla terenu prywatnego, inwestor złożył w 2013 r., oczekując na powstanie planu zagospodarowania przestrzennego tego obszaru. Była to koncepcja lekkiej, przeszklonej, wtapiającej się w zieleń zabudowy pawilonowej o funkcji restauracyjno - usługowej, opracowana w oparciu o zapisy studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Przygotowując tę koncepcję inwestor chciał także spełnić oczekiwania mieszkańców Powiśla, by zgodnie z wytycznymi studium, działka pozostała "zielona".
Podczas gdy procedura planistyczna dla tzw. Powiśla Południowego trwa szósty rok, a procedura wydania warunków zabudowy trzeci rok, inwestor zmodyfikował złożony do Urzędu Dzielnicy Śródmieście wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla nowej inwestycji. Powodem rezygnacji z zabudowy restauracyjno-usługowej i zmiany projektu, była chęć dostosowania się do analizy sporządzonej przez Wydział Architektury i Budownictwa Urzędu Dzielnicy Śródmieście, która wykazała, że zwarta kamieniczna zabudowa, w granicach tzw. "dobrego sąsiedztwa", w znacznym stopniu dominuje nad pustką działki przy ul. Szarej. Analiza ta potwierdziła wcześniejszą argumentację urbanistów, wskazującą, że z miejskiego punktu widzenia, szczerba w pierzei ul. Rozbrat nie ma sensu, a budowa dotychczas planowanych pawilonów, w pierzei ulicy o kamienicznych gabarytach, stanowiłaby dysonans i nie odzwierciedlałaby urbanistycznego potencjału działki. W miejscu tym uzasadnione jest uzupełnienie zabudowy inwestycją mieszkaniową, z uwagi na położenie w Śródmieściu, doskonałą komunikację i zieloną okolicę, obfitującą w parki i rekreację. Warto dodać, że w pobliżu planowany jest przystanek trzeciej linii metra.
Na działce zostanie zachowane przejście pomiędzy ul. Koźmińską i Szarą, z którego korzystają osoby mieszkające w pobliżu, a lokale w parterach oraz okoliczna zieleń, zgodnie z sugestiami mieszkańców, będą ogólnodostępne i niegrodzone.
Tymczasem, chcąc uatrakcyjnić i ożywić obecnie niezagospodarowany teren, inwestor zaprosił do współpracy słynny "Targ Śniadaniowy", który odbywał się tam w każdy weekend między kwietniem a sierpniem ubiegłego roku. Inicjatywa była poprzedzona pracami porządkowymi oraz pracami pielęgnacyjnymi drzewostanu, wykonanymi na koszt właściciela. Do czasu rozpoczęcia ewentualnych prac na tym terenie, inwestor chciałby, aby przy Szarej odbywały się lubiane przez Warszawiaków inicjatywy tego typu.
Propozycja zapewni również wysoki standard życia mieszkańcom sąsiednich kamienic, gdyż działka pozostanie nadal w 70% "zielona". Po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy, projekt wykona renomowana warszawska pracownia architektoniczna.
Podczas gdy procedura planistyczna dla tzw. Powiśla Południowego trwa szósty rok, a procedura wydania warunków zabudowy trzeci rok, inwestor zmodyfikował złożony do Urzędu Dzielnicy Śródmieście wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla nowej inwestycji. Powodem rezygnacji z zabudowy restauracyjno-usługowej i zmiany projektu, była chęć dostosowania się do analizy sporządzonej przez Wydział Architektury i Budownictwa Urzędu Dzielnicy Śródmieście, która wykazała, że zwarta kamieniczna zabudowa, w granicach tzw. "dobrego sąsiedztwa", w znacznym stopniu dominuje nad pustką działki przy ul. Szarej. Analiza ta potwierdziła wcześniejszą argumentację urbanistów, wskazującą, że z miejskiego punktu widzenia, szczerba w pierzei ul. Rozbrat nie ma sensu, a budowa dotychczas planowanych pawilonów, w pierzei ulicy o kamienicznych gabarytach, stanowiłaby dysonans i nie odzwierciedlałaby urbanistycznego potencjału działki. W miejscu tym uzasadnione jest uzupełnienie zabudowy inwestycją mieszkaniową, z uwagi na położenie w Śródmieściu, doskonałą komunikację i zieloną okolicę, obfitującą w parki i rekreację. Warto dodać, że w pobliżu planowany jest przystanek trzeciej linii metra.
Tymczasem, chcąc uatrakcyjnić i ożywić obecnie niezagospodarowany teren, inwestor zaprosił do współpracy słynny "Targ Śniadaniowy", który odbywał się tam w każdy weekend między kwietniem a sierpniem ubiegłego roku. Inicjatywa była poprzedzona pracami porządkowymi oraz pracami pielęgnacyjnymi drzewostanu, wykonanymi na koszt właściciela. Do czasu rozpoczęcia ewentualnych prac na tym terenie, inwestor chciałby, aby przy Szarej odbywały się lubiane przez Warszawiaków inicjatywy tego typu.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra