W kompleksie Spark dostępna będzie sieć Connect Lunch Bar


2018.05.07
Autor: Urbanity.pl
Connect Lunch Bar, który obecnie ulokowany jest w 10 warszawskich biurowcach, prowadzi dalszą ekspansję. Restauracja wybrana została jako operator kantyny w biurowcu Spark, który realizuje firma Skanska.

Connect Lunch Bar będzie miał swój 11. lokal tej sieci w stolicy. W biurowcu Spark otwarta zostanie kantyna o powierzchni 335 metrów kwadratowych na parterze pierwszego budynku inwestycji i otwarta zostanie w trzecim kwartale br. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa. Kantyna będzie dostępna dla najemców drugiego i trzeciego etapu inwestycji.

Kompleks biurowy Spark, który obecnie powstaje w Warszawie to trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 70 000 mkw. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Wolskiej, u zbiegu Alei Solidarności i ulicy Towarowej. Przestrzeń wokół Sparka udostępniona będzie zarówno pracownikom, jak i mieszkańcom. Otwarty plac z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną, a także park linearny zaprojektowane zostały jako miejsce spotkań warszawiaków i przestrzeń do pracy na świeżym powietrzu.

Spark ubiega się o certyfikat WELL.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.