Victoria Dom: Olchowy Park, czyli kolejna inwestycja dewelopera na Białołęce już w sprzedaży

2021.10.27

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji. Osiedle Olchowy Park na warszawskiej Białołęce to 63 mieszkania w 3-piętrowym budynku. Deweloper dostrzega potencjał dzielnicy, sam ma bowiem duży wkład w jej rozwój. Dziś w ofercie Victoria Dom znajdziemy w tej lokalizacji, poza Olchowym Parkiem, m.in. mieszkania w Miasteczku Nowa Sfera i Przystanek Tarchomin 3.

Dlaczego akurat Białołęka? Powodów jest kilka. Przede wszystkim to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Mnogość terenów zielonych, zagospodarowanych tak, by mogli z nich korzystać rządni ruchu na świeżym powietrzu młodzi mieszkańcy dzielnicy, jest imponująca. Park Picassa, Park Henrykowski, Park Leśny Olesin, Park Strumykowa to tylko niektóre miejsca pozwalające spędzać tu czas aktywnie i w kontakcie z przyrodą. Co niezwykle istotne, to także dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta okolica. Już niebawem blisko stąd będzie do stacji Metra Bródno, której oddanie planowane jest na 2022 r., doskonale funkcjonuje też komunikacja autobusowa i tramwajowa. Mieszkanie na Białołęce to także gwarancja spotkania ludzi o podobnych potrzebach do naszych. Młodych rodziców z dziećmi, aktywnych zawodowo singli i par, szukających swojego wspólnego pierwszego miejsca na ziemi. Nie bez znaczenia jest także cena mieszkań w tej okolicy. Choć dziś Białołęka to miasteczko w mieście, samowystarczalny byt, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających, cena za m2 mieszkania wciąż utrzymuje się tu na rozsądnym poziomie. Tak jest np. w wypadku inwestycji Olchowy Park, gdzie ceny zaczynają się od niespełna 239 tys. zł.

Nowe osiedle to kolejny projekt realizowany przez dewelopera w prawobrzeżnej Warszawie. – Białołęka to prawdziwe zagłębie atrakcyjnych terenów zielonych. Właśnie w takim, naturalnym otoczeniu, usytuowane jest także nasze najnowsze osiedle. Powstaje przede wszystkim z myślą o osobach szukających wytchnienia od pędu życia w dużym mieście. Zapewnia kameralne warunki dla aktywnych form wypoczynku – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. W ofercie są 1,2,3, 4 i 5 –pokojowe lokale w metrażach od 25 m2 (1 pokój z aneksem) do 86 m2 (5 pokoi z aneksem).
Nowa energia do pełni życia

W pobliżu nowego osiedla Victorii Dom jest bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa. Listę otwierają rodzinny park trampolin i pełen atrakcji Bociani Zakątek (place zabaw, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, teren dla rolkarzy, skatepark, ścieżka zdrowia, stoły do ping-ponga, stoły do gry w szachy, polana na imprezy plenerowe). W pobliżu jest także m.in. miasteczko ruchu drogowego oraz park magiczny dla dzieci. Dla rodzin z dziećmi atutem z pewnością będą placówki opiekuńcze i edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące) oraz bogata oferta sklepowa (Biedronka, Stokrotka, Atrium Targówek, Marywilska 44, Factory Annopol, IKEA, Homepark Targówek). Olchowy Park jest sprawnie skomunikowany z centrum. W pół godziny dostaniemy się do centrum, w 10 minut do Trasy Toruńskiej, a w 3 minuty do przystanku autobusowego.

Zamieszkać w zielonej enklawie
W bezpośredniej bliskości osiedla są dwa rezerwaty przyrody: Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi. – Olchowy Park ma wszelkie atuty osiedla zasymilowanego z zielonym otoczeniem. Niska, kameralna zabudowa komponuje się z otaczającymi terenami, które sprzyjają relaksowi. – kontynuuje E. Rathe-Głowacka. Standardem we wszystkich nowych osiedlach Victorii Dom są balkony oraz ogródki przy mieszkaniach na parterze, nie inaczej jest w przypadku Olchowego Parku. – To przebój rynku pierwotnego ujawniony przez pandemię. Nasi klienci podkreślają, że każda chwila spędzona z najbliższymi bezpiecznie i w kontakcie z naturą jest bezcenna. W przypadku Olchowego Parku ten trend się potwierdza – podkreśla. Wciąż trwa nadwyżka popytu na rynku pierwotnym. Eksperci Victorii Dom wiążą to z wciąż niskimi stopami procentowymi. Mieszkania traktowane są nie tylko jako rozsądna inwestycja we własne M, ale także jako obiecująca lokata kapitału.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Spółka oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Victoria Dom, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

Victoria Dom ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka była wielokrotnie nagradzana, m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej” i Diamentem Forbesa. Osiedle Ursus Factory uznane zostało przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Źródło: Victoria Dom

Komentarze


 • ChceWaszHajs
  Gość
  2021-10-30 22:17:40
  Zajefajne te bida klocki ocieplone styropianem i posmarowane na przemian kultową białą i grafitową farbą w promo, postawione w,szczerym polu od patodeweloperów!!!

 • ChceWaszHajs
  Gość
  2021-10-30 22:26:05
  Zajefajne te bida klocki ocieplone styropianem i posmarowane na przemian kultową białą i grafitową farbą w promo, postawione za miastem w szczerym polu, nachalnie zachwalane przez patodeweloperów!!!
  Za obecnej eurokomuny te klocki to nic innego jak apartamentowce, z przestronnymi od 15 m2 apartamentami!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.