Unibep wybuduje Rezydencję Brzozowy Zakątek

2017.03.08

Generalnym wykonawcą warszawskiej Rezydencji Brzozowy Zakątek w Wilanowie została firma Unibep S.A. Budowa inwestycji już ruszyła i potrwa do lipca przyszłego roku. Deweloperem jest spółka Polnord.

Rezydencja Brzozowy Zakątek składała się będzie z dwóch trzypiętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 107 mieszkań o metrażach od 29 do 92,47 metrów kwadratowych w układach od jedno- po czteropokojowe.

Osiedle dysponowało będzie wewnętrznym patio z elementami małej architektury. Inwestycja powstaje przy ulicy Adama Branickiego w warszawskim Wilanowie.

Cieszymy się, że w realizacji naszej najnowszej inwestycji premium wesprze Polnord uznany i doświadczony partner. W ramach podpisanej umowy Unibep, jako generalny wykonawca, zrealizuje dwa budynki mieszkalne na 107 mieszkań wraz z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu


- mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord S.A.

Budowa, która już ruszyła potrwa do lipca 2018 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep, który podpisał kontrakt na realizację projektu o wartości 22,4 mln zł netto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.