Tak wyglądał będzie kompleks biurowy firmy Yareal w Warszawie

2018.07.23

Pierwszy etap kompleksu biurowo-usługowego LIXA, który powstanie wzdłuż ulicy Kasprzaka, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Karolkową w Warszawie, zaoferuje 27 900 mkw.

LIXA będzie nowoczesnym kompleksem, który składał się będzie docelowo z czterech budynków biurowych. Biurowiec A o powierzchni 22 000 mkw. i mniejszy biurowiec B o powierzchni 5 900 mkw. zostaną oddane do użytku do końca 2020 roku. W drugim etapie inwestycji powstanie budynek C/D, który zaoferuje 20 000 mkw. oraz biurowiec E o powierzchni 17 000 mkw. Obiekty zostaną oddane do użytku odpowiednio w 2021 i 2022 roku.

Warszawska inwestycja na Woli to obecnie największy projekt biurowy firmy Yareal. W czerwcu br., podpisana została umowa, na mocy której firma Cushman & Wakefield stała się wyłącznym agentem komercjalizującym budynek B.

Konceptem architektoniczny kompleksu LIXA nawiązywać ma do przedwojennego modernizmu przygotowanego przez pracownię HRA (Hermanowicz Rewski Architekci). Inwestycji przyznany został ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

W październiku 2017 roku umowę przednajmu na 22 000 mkw. podpisał bank BGŻ BNP Paribas, który wybrał etap A na swoją nową główną siedzibę.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Kompleks biurowy Lixa, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.