Startuje trzeci etap osiedla Nowy Targówek


2016.09.30
Autor: Urbanity.pl
Do sprzedaży trafiły mieszkania, które powstaną w trzecim etapie inwestycji Nowy Targówek w Warszawie. Atal S.A. jako deweloper osiedla wprowadził do sprzedaży 123 lokale, których cena za mkw. zaczyna się od 6 800 zł brutto.

Na warszawskim Targówku, firma Atal S.A. realizuje osiedle mieszkaniowe Nowy Targówek, które zostało zaprojektowane przez biuro HRA Architekci. Obecnie rusza sprzedaż lokali trzeciego etapu inwestycji, w którym powstaną dwa 6-kondygnacyjne budynki z 123 mieszkaniami.

W sprzedaży znajdują się lokale 2, 3 i 4-pokojowe o metrażach od 37,93 do 99,15 metrów kwadratowych. Pod budynkami zaplanowano halę garażową na 153 stanowiska oraz komórki lokatorskie i stojaki rowerowe.

Nowy Targówek to osiedle budynków mieszkalne, które powstaje w siedmiu częściach. Obecnie w sprzedaży znajdują się trzy etapy inwestycji - w I etapie znajduje się 118 mieszkań, a w drugim 130.

Trzeci etap osiedla Nowy Targówek ma zostać oddany do użytku w IV kwartale 2018.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.