Środkowy biurowiec Varso Place zapełnia się najemcami

2019.03.28

Środkowy budynek Varso Place, który na dniach osiągnął swoją docelową wysokość 81 metrów, został już wynajęty w 85 proc. HB Reavis, jako inwestor projektu, przedstawił najnowszych najemców.

Varso Place realizowane w Warszawie centrum biznesowe, które zaoferuje aż 144 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Inwestycja składa się z 53-piętrowego wieżowca Varso Tower oraz dwóch niższych budynków wraz z pasażem handlowo-usługowym.

Konstrukcja środkowego budynku Varso Place osiągnęła już swoją docelową wysokość 81 metrów. Komercjalizacja obiektu wynosi obecnie 85 proc., a wśród najemców znajda się m.in. dwupoziomowy klub fitness Zdrofit, PZU Zdrowie, a także już wcześniej zapowiadany, pierwszy w Polsce hotel NYX, należący do sieci Leonardo Hotels. 4-gwiazdkowy obiekt zaoferuje 331 pokoi, zajmując tym większość powierzchni środkowego budynku Varso.

Oddanie do użytku dwóch niższych budynków, wraz z pasażem handlowo-usługowym, zaplanowano na 2020 rok. Z kolei 53-piętrowy Varso tower z tarasem widokowym, restauracją i barem na wysokości 230 metrów, gotowy będzie rok później.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.