Samsung wynajmuje biura w Warsaw Spire


2015.04.17
Autor: Urbanity.pl
Firma Samsung wynajmie, w powstającym wieżowcu Warsaw Spire, powierzchnię biurową wynoszącą 21 082,05 mkw. Umowa z Ghelamco została podpisana na okres siedmiu lat. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza JLL.

Karol Patynowski, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, komentuje:

Umowa ta jest historycznie największą transakcją najmu podpisaną w biurowym centrum miasta. Bardzo się cieszymy z możliwości współpracy po stronie najemcy przy tej umowie, szczególnie że jest to konsolidacja funkcji badawczo-rozwojowych firmy z trzech lokalizacji w Warszawie. Nasz klient poszukiwał nowoczesnego i niepowtarzalnego obiektu w bardzo dobrej lokalizacji, oferującego dostęp do licznych udogodnień, a także możliwość długofalowej ekspansji w ramach projektu. Warsaw Spire - najwyższej jakości kompleks biurowy realizowany przez wiodącego dewelopera - Ghelamco, spełnił wszystkie te wymagania. Warto również zauważyć, że przy tak dużych umowach najmu niezwykle istotna jest elastyczna struktura transakcji.


Inwestycja - Warsaw Spire - powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy na stołeczny rynek aż 100 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej.

Wśród najemców kompleksu znajdą się m.in. Unijna Agencja Frontex, BNP Paribas Securities Services, Benefit Systems, Bilfinger HSG Facility Management oraz Ghelamco Poland.


Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.