Ruszyła budowa drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie


2012.12.13
Autor: Urbanity.pl
Firma Bouygues Immobilier Polska 6 grudnia rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie. W nowopowstającym budynku znajdzie się 86 mieszkań o metrażach od 28 do 86 m kw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni od 48 do 98 m kw. Sprzedaż mieszkań ruszyła w czerwcu br.

Patio Avenir to zespół dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską na warszawskim Bemowie. Docelowo znajdzie się w nim 188 mieszkań o metrażach od 26,5 m kw. do 96 m kw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni od 48 do 98 m kw. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny oraz zielone patio z placem zabaw dla dzieci.

W pierwszym etapie inwestycji, który ma się zakończyć w III kwartale 2013 r., deweloper planuje budowę 102 mieszkań, z czego niemal wszystkie znalazły już nabywców. W sprzedaży pozostało 14 lokali o metrażach od 49 do 97 m kw.W drugim etapie inwestycji, którego budowa rozpoczęła się 6 grudnia, powstanie 86 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Wśród nich znajdą się zarówno praktyczne kawalerki, mieszkania dwupokojowe, jak i trzy- oraz czteropokojowe lokale adresowane głównie do rodzin z dziećmi. Ponad 30 % mieszkań z tego etapu zostało już sprzedanych.

- Ze względu na duże zainteresowanie zakupem lokali w budynku Patio Avenir, udało nam się wystartować z realizacją drugiego etapu budowy kilka miesięcy wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy. Klienci odwiedzający nasze biura sprzedaży docenili nie tylko szeroki, zróżnicowany wybór metraży oferowanych mieszkań, ale również dogodną lokalizację inwestycji umożliwiającą bezpośrednie połączenie niemal ze wszystkimi dzielnicami stolicy oraz dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę usługowo-handlową w bezpośredniej okolicy osiedla - powiedziała Katarzyna Rauber,
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.


Generalnym wykonawcą osiedla jest firma InterBud-Lublin. Realizacja inwestycji zakończy się w II kwartale 2014 r.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.