Rusza sprzedaż mieszkań w Moko Botanika. Niebawem także rozpoczęcie budowy


2020.03.03
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec przyszłego roku zakończy się budowa inwestycji Moko Botanika, którą firma Marvipol Development prowadzi na warszawskim Mokotowie. Właśnie rusza sprzedaż mieszkań.

Marvipol Development wprowadził do oferty mieszkania, które powstaną w ramach warszawskiej inwestycji Moko Botanika. W sprzedaży znalazło się 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Moko Botanika to osiedle budynków wielorodzinnych,które powstaje Bokserskiej 54 w południowo-zachodniej część Mokotowa, na Służewcu. Docelowo inwestycja składała się będzie z 477 mieszkań o powierzchniach od 32 do 113 metrów kwadratowych oraz sześciu lokali handlowo-usługowych na parterze.

Marvipol rozpoczął właśnie sprzedaż 156 mieszkań o metrażach od 32 do 88 mkw. i układach od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, loggia, ogródek lub taras o powierzchni sięgającej nawet 100 mkw. Osiedle dysponowało będzie również dziedzińcem z zielonym patio i pergolą. Na terenie Moko Botanika powstanie także strefa rekreacyjna z urządzeniami przeznaczonymi do ćwiczeń oraz wieloelementowym placem zabaw dla dzieci

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates. Budowa inwestycji Moko Botanika rozpocznie się w II kwartale 2020 roku. Pierwszy etap będzie gotowy pod koniec 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.