Rusza sprzedaż mieszkań w Moko Botanika. Niebawem także rozpoczęcie budowy

2020.03.03

Pod koniec przyszłego roku zakończy się budowa inwestycji Moko Botanika, którą firma Marvipol Development prowadzi na warszawskim Mokotowie. Właśnie rusza sprzedaż mieszkań.

Marvipol Development wprowadził do oferty mieszkania, które powstaną w ramach warszawskiej inwestycji Moko Botanika. W sprzedaży znalazło się 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Moko Botanika to osiedle budynków wielorodzinnych,które powstaje Bokserskiej 54 w południowo-zachodniej część Mokotowa, na Służewcu. Docelowo inwestycja składała się będzie z 477 mieszkań o powierzchniach od 32 do 113 metrów kwadratowych oraz sześciu lokali handlowo-usługowych na parterze.

Marvipol rozpoczął właśnie sprzedaż 156 mieszkań o metrażach od 32 do 88 mkw. i układach od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, loggia, ogródek lub taras o powierzchni sięgającej nawet 100 mkw. Osiedle dysponowało będzie również dziedzińcem z zielonym patio i pergolą. Na terenie Moko Botanika powstanie także strefa rekreacyjna z urządzeniami przeznaczonymi do ćwiczeń oraz wieloelementowym placem zabaw dla dzieci

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates. Budowa inwestycji Moko Botanika rozpocznie się w II kwartale 2020 roku. Pierwszy etap będzie gotowy pod koniec 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Moko Botanika, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Marvipol Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.