Rusza remont jednego z najbardziej rozpoznawalnych wieżowców w Warszawie


2023.06.01
Autor: Piotr Maślak
Zbudowany na wzór chicagowskich wysokościowców, 32-piętrowy wieżowiec Warsaw Financial Center zmieni swój wygląd. Rozpoczyna się właśnie remont lobby biurowca, należącego do największego właściciela nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Warsaw Financial Center to wysoki na 144 metry wieżowiec, który znajduje się u zbiegu ulic Emilii Plater oraz Świętokrzyskiej w dzielnicy Śródmieście. Stołeczny biurowiec należy do największego właściciela nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej - CPI Property Group (CPIPG). Rozpoczyna się właśnie remont lobby wysokościowca, które zostanie dostosowane do potrzeb oraz specyfiki pracy najemców.

Zbudowany na wzór chicagowskich wysokościowców, 32-piętrowy biurowiec oferuje 50 000 m kw. powierzchni najmu, wynajętej przez firmy z sektora prawnego, doradczego, IT, finansowego oraz FMCG. Biurowiec jest siedzibą CPI Property Group w Polsce.

Prace modernizacyjne rozpoczną się w czerwcu. Przestrzeń będzie przearanżowana w funkcjonalną strefę przeznaczoną do spotkań i obsługi gości odwiedzających biurowiec. W nowym lobby pojawią się nowe ergonomiczne meble, dużo zieleni oraz elementy wykończeniowe i dekoracyjne, podkreślające charakter poszczególnych stref. Powstanie też nowy system informujący o najemcach mających swoje siedziby w stołecznym biurowcu.

Jako właściciel i zarządca w jednym zawsze przede wszystkim kierujemy się potrzebami naszych najemców, a także zmieniającymi się wymaganiami w środowisku pracy. Po modernizacji, lobby WFC nabierze walorów przyjaznej przestrzeni, przygotowanej specjalnie dla pracowników i gości biurowca. CPI Property Group zarządza budynkiem od dwóch lat i konsekwentnie wprowadza w nim nowe rozwiązania, które podnoszą wartość budynku i jego atrakcyjność
powiedział: Marcin Mędrzycki, Head of Asset Management Office w CPI Property Group Polska

Prace aranżacyjne prowadzone będą w trakcie wakacji, poza godzinami pracy biurowca. Całość ma być gotowa wraz z początkiem września 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.