Przybywa klientów na mieszkania na osiedlu Miasteczko Nova Sfera od Victorii Dom

2021.07.29

Dynamicznie zmieniające się potrzeby mieszkańców wymuszają na deweloperach i architektach nowe spojrzenie na funkcje, jakie mają spełniać nowoczesne osiedla. To już nie tylko przestrzeń do mieszkania – pełna infrastruktura pozwalająca na samowystarczalność to dziś standard. Tę prawidłowość dostrzega Victoria Dom i tworzy kolejne w swojej ofercie miasteczko w mieście. Misateczko Nova Sfera to osiedle, które odpowiada na potrzeby wymagających klientów.

Pierwszy etap innowacyjnego osiedla, które oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień w zakresie codziennego funkcjonowania, oraz dostarcza wiele możliwości, które pozwalają na rozwijanie pasji, trafił do sprzedaży. W sześciu 4-kondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 200 mieszkań. W projekcie I etapu Miasteczka Nova Sfera przy ul. Marywilskiej powstaną funkcjonalne 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania w metrażach od 28 do 83 m2, które optymalnie wykorzystują przestrzeń. Deweloper oferuje je w cenie już od 298 tys. zł. Lokale mają nowoczesne, funkcjonalne loggie, a na parterze ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji pięć lokali usługowych. Inwestycja ma podziemny garaż, a przed budynkiem stojaki na rowery. Docelowo na całym osiedlu będą trzy place zabaw dopasowane do grup wiekowych dzieci i młodzieży, a także skwerki umożliwiające chwilę relaksu wśród zieleni.

Dla rodzin z dziećmi i singli
– To osiedle idealne dla rodzin z dziećmi i singli – podkreśla Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. – Atutem, na który zwracają uwagę klienci, jest, lokalizacja inwestycji. Bliskość przystanku autobusowego, 10 minut do stacji Metra Bródno, której oddanie planowane jest w 2022 r. Blisko stąd także do stacji kolejowej Warszawa Toruńska, z której SKM-ką do centrum można dojechać w kilka minut. To niezwykle ważne, kiedy trzeba dowieźć do szkoły czy przedszkola dzieci, czy samemu zdążyć na uczelnię, czy do pracy, a korzysta się z komunikacji publicznej – podkreśla Ewa Rathe-Głowacka.

– Wybierając lokalizacje pod inwestycje, Victoria Dom zawsze zwraca także uwagę na bliskość terenów zielonych, które pozwalają mieszkańcom rozwijać pasje sportowe, oderwać się od zgiełku miasta, przebywać na łonie natury. Nie inaczej jest w wypadku Miasteczka Nova Sfera. Poza tym, że stworzyliśmy tu infrastrukturę, która pozwala cieszyć się byciem na zewnątrz, to blisko stąd także np. nad Kanał Żerański – dodaje Ewa Rathe-Głowacka. W pobliżu Miasteczka Nova Sfera jest też m.in. park linowy i sale zabaw dla dzieci, klub tenisowy, centrum wspinaczkowe oraz tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Także zakupy nie będą stanowiły problemu. Oprócz Centrum Handlowego przy Marywilskiej 44 szybko można dotrzeć do Galerii Północnej, Factory Annopol, Auchan czy Atrium Targówek.

Niewątpliwym atutem osiedla jest także niska, kameralna zabudowa, doskonale zaprojektowane, ustawne mieszkania i przestrzeń wspólna, pozwalająca na pogłębianie relacji między mieszkańcami..
Zapotrzebowanie na nowe mieszkania

–. Bardzo cieszy nas niesłabnące zainteresowanie ofertą Victorii Dom mimo wakacji. Ten fakt potwierdza, że w blisko dwumilionowej stolicy zainteresowanie nieruchomościami z rynku pierwotnego utrzymuje się na wysokim poziomie. Bez wątpienia nasza oferta jest atrakcyjna – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. – Wszystkie działania podejmowanie przez Victorię Dom skierowane są na rozwój. W 2021 r. stawiamy sobie za cel sprzedaż 2 tys. mieszkań – podkreśla Ewa Rathe-Głowacka. Niedawno firma zakończyła prywatną emisję trzyletnich niezabezpieczonych obligacji korporacyjnych, z której pozyskała 25 mln zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na finansowanie bieżących projektów oraz zakup gruntów pod nowe inwestycje mieszkaniowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.