Przestrzeń coworkingowa w klimacie kawiarni w Galerii Północnej


2022.05.06
Autor: Urbanity.pl
Grono najemców Galerii Północnej w Warszawie poszerzyło się o przestrzeń coworkingową, która utrzymana jest w klimacie kawiarni.

Na pierwszym piętrze Galerii Północnej obok sklepu Media Expert otwarta została przestrzeń coworkingowa CoWork Cafe. Jest to komfortowo wyposażone miejsce dla osób, które dotychczas pracowały w domu.

Jest to miejsce do pracy, spotkań i pysznej kawy. Nowy Format CoWork Cafe proponuje zamianę domowej kanapy na niezobowiązujący klimat kawiarni ze świeżymi kanapkami oraz profesjonalnie przygotowaną przestrzenią do pracy wśród innych freelancerów.” – mówi Magdalena Mazur, twórca projektu.

Klienci CoWork Cafe mają zapewnione pełne wsparcie administracyjne, w tym dostęp do wirtualnego adresu, drukowania, kopiowania oraz multimediów służących prezentacjom. Całość utrzymana jest w kawiarnianym klimacie, a lokal sprawdzi się ponadto jako przestrzeń do spotkań biznesowych, posiada bowiem salkę w pełni przystosowaną do firmowych eventów.

Galeria Północna, która oddana została do użytku we wrześniu 2017 roku znajduje się przy ulicy Światowida 17 w Warszawie i oferuje łącznie ponad 64 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Inwestorem oraz zarządcą jest Grupa GTC.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.