Otwarcie Galerii Północnej w Warszawie


2017.09.14
Autor: Urbanity.pl
W czwartek, 14 września swoją premierę ma nowe wielkopowierzchniowe centrum handlowe na Białołęce w Warszawie - Galeria Północna. Inwestorem projektu jest spółka Globe Trade Center, która skomercjalizowała obiekt w ponad 90 proc. Na pierwszych klientów czekają promocje.

Galeria Północna na Białołęce oferuje ponad 64 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej, na której zlokalizowanych jest ponad 200 sklepów. Właściciel obiektu zadbał, aby inwestycja poza swoją naturalną funkcją, stała się również użyteczną przestrzenią publiczną. Obok szerokiego portfolio sklepów znanych marek odzieżowych, obuwniczych, kosmetycznych czy posiadających produkty wyposażenia wnętrz, inwestor postawił na przestrzenie do rekreacji z ofertą kawiarni i restauracji.

Przestrzeń do relaksu mieści się na dachu budynku, gdzie powstał tam ogród o powierzchni ponad 5 000 mkw. obsadzony naturalną roślinnością oraz wypełniony różnego rodzaju przestrzeniami na zabawę i relaks.

Galeria Północna - najemcy, lista sklepów

Warszawska galeria przy ulicy Światowida oferuje m.in. nowoczesny klub Calypso dla miłośnika sportu i zdrowego trybu życia z ofertą dla kobiet w ciąży i młodych matek. W obiekcie znajduje się również placówka medyczna Enel-Med, sieci fryzjerskie Camille Albane, Frederic Moreno i Hair Styling Team oraz prestiżowy salon manicure Nail SPA, prowadzony przez Marzenę Kanclerską-Gryz.

Kino

Oferta Galerii Północnej uzupełniona została o jedno z największych w Warszawie kin, 11-salowy multipleks Cinema City z systemem Dolby Atmos.

Sklepy i lokale handlowo-usługowe

Strefa Food Court znajdująca się na drugim piętrze z widokiem na ogród na dachu to m.in. Makarun, Salad Story, Bierhalle, Starbucks, Green Caffee Nero czy So! Coffe.

Skomercjalizowana już w ponad 90 proc. galeria oferuje również marki, które rozpoczynają dopiero biznes na polskim rynku handlowym - Zarina, Befree oraz Love Republic to trzy nowe sklep rosyjskiej firmy Melon Group. W centrum handlowym dostępna będzie również brytyjska marka sprzedająca zabawki Hamleys z lokalem o powierzchni 1 500 mkw oraz koncept firmy KappAhl dla najmłodszych - Newbie.

Zakupy spożywcze można zrobić w hipermarkecie Carrefour o powierzchni 5 700 mkw. Dodatkowo w galerii znajdują się m.in. Empik, Future Store, 4Faces, H&M, marki grupy LPP, TK Maxx, Forever 21, RTV Euro AGD, CCC oraz Martes Sport.

Galeria Północna kosztowała 800 mln zł. Godziny otwarcia to 10:00-22:00.. Na klientów czeka wiele promocji z okazji otwarcie inwestycji.

Komentarze


  • Gość 1
    Gość
    2017-09-14 15:28:59
    A na przeciwko fajne osiedle Szmaragdowe, niedługo zaczynają budować 2 etap.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.