Proximo I już gotowy, niebawem ruszy budowa Proximo II


2016.06.17
Autor: Urbanity.pl
Do użytku oddany został pierwszy etap warszawskiego kompleksu biurowego Proximo, który znajduje się na działce przy ulicy Prostej na warszawskiej Woli. Inwestorem jest firma Hines Polska.

Pierwszy z biurowców Proximo ma prawie 28 400 metrów kwadratowych powierzchni najmu na trzynastu kondygnacjach. Pod budynkiem znajduje się 3-poziomowy parking samochodowy na 435 stanowisk. Wśród najemców inwestycji są takie marki jak Stanley Black & Decker, Grupa Pracuj, Takeda, Manpower Group, Six Payment Services, Axa Assistance, Hines, Fox Networks Group Poland, Rossmann, Jean Louis David, Green Caffe Nero oraz Olimp.

Poziom komercjalizacji pierwszego etapu Proximo wynosi obecnie 65 proc., ale inwestor - Hines Polska - już planuje realizację kolejnego biurowca. W trzecim kwartale tego roku rozpocznie się budowa kaskadowego obiektu o powierzchni biurowo-usługowej na poziomie 20 600 mkw. oraz 2-kondygnacyjnego podziemnego parkingu samochodowego na 207 miejsc. Proximo II będzie realizowany zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

Inwestor posiada już pozwolenie na budowę. Generalnym wykonawcą została firma Hochtief Polska, a projekt architektoniczny przygotowali architekci Rolfe Judd. Oddanie do użytku zaplanowano na 2018 rok.

Inne wiadomości o Proximo I, Proximo II, Hochtief Polska, Hines Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.