Pierwsze umowy najmu w biurowcu Proximo


2014.12.11
Autor: Urbanity.pl
Podpisane zostały dwie pierwsze umowy najmu w powstającym u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej biurowcu Proximo, którego inwestorem jest firma Hines. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza Cushman & Wakefield.

Umowy dotyczą firmy Takeda, która na okres siedmiu lat zajmie prawie 1,7 tys. mkw. powierzchni. Z kolei 1 tys. mkw. powierzchni zajmą biura firmy Hines Polska. Takeda wprowadzi się do budynku w lipcu 2016 roku, a Hines przeniesie swoje biura w trzecim kwartale 2016 roku.

Budowa biurowca Proximo ruszyła w czerwcu 2014 roku. Obecnie na terenie inwestycji prowadzone są prace związane z częścią podziemną. 13-kondygnacyjny budynek zaoferuje 28 385 mkw. powierzchni w najwyższym standardzie klasy A. Dodatkowe 2 tys. zajmą lokale handlowo-usługowe, które rozmieszczone zostały na parterze i 1. piętrze obiektu. Na trzech podziemnych poziomach znajdzie się 435 miejsc postojowych.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Rolfe Judd z Londynu. Generalnym wykonawcą Proximo jest Hochtief Polska. Realizację biurowca współfinansuje Bank Zachodni WBK S.A.

Inne wiadomości o Proximo I, Hochtief Polska, Rolfe Judd Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.