Prosta Office Centre cieszy się dużym zainteresowaniem najemców

2016.12.22

Firma Caterpillar Financial Services Poland zdecydowała się powiększyć zajmowaną powierzchnię w biurowcu Prosta Office Centre, natomiast Caixabank przedłużył umowę najmu w warszawskim budynku. Wynajmującego w negocjacjach reprezentowała firma JLL.

Caterpillar wynajmuje obecnie w biurowcu Prosta Office Centre 569 metrów kwadratowych na ósmym piętrze budynku. Na tym samym piętrze swoje biuro o wielkości 540 mkw., posiada Caixabank. Z kolei w marcu 2017 r., do biurowca wprowadzi się światowy lider w branży IT, który wynajął ponad 1 000 mkw. Łącznie trzy firmy będą zajmowały ponad 2 200 mkw.

Prosta Office Centre to budynek biurowy oferujący ponad 18 000 mkw., powierzchni najmu na dziesięciu kondygnacjach naziemnych. Pod budynkiem znajduje się 3-poziomowa hala garażowa. Budynek, który znajduje się w pobliżu Ronda Daszyńskiego, został oddany do użytku w 2007 roku.

Warszawski biurowiec jest certyfikowany w systemie BREEAM In-Use International na poziomie bardzo dobrym w kategorii jakość zarządzania (building management).

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.