Projekt Fajansowa 3 i 5 w Warszawie na starcie

2017.10.25

Jeszcze w tym roku rozpocznie się realizacja podwójnego obiektu mieszkaniowego, zlokalizowanego na pograniczu Włoch i Ochoty w Warszawie. Inwestycja Fajansowa 3 i 5 to projekt deweloperski spółki NC Investment.

Fajansowa 3 i 5 to inwestycja złożona z dwóch przylegających do siebie budynków. Pierwszy z obiektów będzie miał cztery kondygnacje i kształt litery L. W budynku znajdą się 44 mieszkania w metrażach od 26 do 77 metrów kwadratowych. Powierzchnia zabudowy wyniesie 842 mkw.

Każde mieszkanie ma balkon lub taras, natomiast mieszkania na parterze mają ogródki o powierzchniach od ok. 10 do 90 mkw. Ważnym akcentem są balkony, które nadają charakter całej zabudowie. Zastosowane materiały i kolorystyka na fasadzie dzielą wyraźnie inwestycję na mniejsze fragmenty. Od strony wewnętrznego dziedzińca powstała zielona przestrzeń rekreacyjna z placem zabaw. Ponadto zastosowano optymalne rozwiązania mające na uwadze poszanowanie naturalnych zasobów. Całość wód deszczowych została zagospodarowana na terenie inwestycji w formie ciekawych elementów architektury krajobrazu


- komentuje architekt osiedla Anna Piekarczyk.

Drugi z budynków będzie miał osiem kondygnacji i łącznie 135 mieszkań w ofercie. Dodatkowo obiekt przy Fajansowej 5 będzie miał dwie garażowe kondygnacje podziemne na 153 miejsca parkingowe. Budynek zaoferuje lokale o powierzchniach od 26 do 77 mkw. Powierzchnia zabudowy wyniesie 1243 mkw.

Cena średnia ważona dla mieszkań w inwestycji Fajansowa 3 i 5 wynosi 7200 zł brutto za mkw. Jedynie najdroższe mieszkania osiągną cenę 8600 zł za metr. Realizacja dwóch budynków będzie prowadzona równolegle. Również sprzedaż mieszkań ruszy w tym samym czasie.

Pierwsze prace budowlane mają rozpocząć się w listopadzie i potrwają około 18 miesięcy.

Deweloperem Fajansowej 3 i 5 jest spółka NC Investment, autorem projektu architektonicznego Grupa Projektowa Apricot, natomiast generalnym wykonawcą będzie spółka NC Construction SA.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Fajansowa 3 i 5, NC Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.