NC Investment rozpoczął budowę kamienicy w Warszawie

2017.12.28

Ruszyła budowa niewielkiej kamienicy w stylu modernizmu lat 30. XX wieku, którą holding NC Investment zrealizuje na działce przy ulicy Lubartowskiej 20 w Warszawie.

Stołeczna Praga Południe wzbogaci się o nową inwestycję mieszkaniowo-usługową przy ulicy Lubartowskiej. W 5-kondygnacyjnym budynku znajdzie się zaledwie osiem mieszkań o metrażach około 60 metrów kwadratowych. Na każdym piętrze budynku znajdą się dwa 3-pokojowe lokale.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada biuro Wawa Architekci. Generalnym wykonawcą projektu Lubartowska 20 została firma NC Construction, która właśnie rozpoczęła budowę obiektu, który stan "0" osiągnąć ma w maju 2018 roku.

Pod kamienicą znajdzie się parking samochodowy na dziewięć miejsc, a parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokal komercyjny.

NC Investment realizuje inwestycję za gotówkę bez kredytu bankowego. Firma nie ma jednak w planach zakupu starych kamienic do rewitalizacji, nie wyklucza jednak podobnych projektów replik kamienicznych w przyszłości i również w tym rejonie.

Projekt Lubartowska 20 stan surowy otwarty osiągnie we wrześniu 2018 roku. Zakończenie inwestycji wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie planowane jest na kwiecień 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lubartowska 20, NC Investment, Wawa Architekci, NC Construction

Komentarze


 • Oszukany
  Gość
  2018-05-15 16:22:37
  Uwaga, ten deweloper to oszust! Kosztem klienta chce zarobić dużą kasę. Zespół inwestora przechodzi z budowy na budowę i rujnuje kupujących!!! Kolejna nazwa firmy a ci sami oszuści!!

 • hmm
  Gość
  2018-05-16 10:22:54
  ciekawe kwiatki....

 • Kim
  Gość
  2018-09-13 17:15:05
  Rujnuje nie tylko klientów , ale i mieszkańców... kamienica przy Lubartowskiej 22 czyli przylegająca do powstającego budynku zamknieta przez inspektora, mieszkańcy wysiedleni ze swoich mieszkań z powodu uszkodzenia kamienicy przez dewelopera. Sam deweloper zupełnie obojętny wobec wyrządzonej krzywdy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.