Prestiżowa inwestycja apartamentowa na Starej Ochocie w Warszawie

2022.03.16

Rozpoczęła się budowa najnowszego projektu deweloperskiego firmy Unidevelopment na warszawskiej Ochocie. Inwestycja o podwyższonym standardzie będzie gotowa w przyszłym roku.

Pauza Ochota to kameralny projekt apartamentowy o podwyższonym standardzie, który powstaje na działce przy ulicy Tadeusza Joteyki na Starej Ochocie w Warszawie. Firma Unidevelopment właśnie rozpoczęła prace budowlane.

Inwestycja zakłada budowę 6-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, w którym znajdzie się zaledwie 56 mieszkań jedno- i dwupoziomowych oraz 4 lokale o charakterze handlowo-usługowym. W ofercie znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie w metrażach od 38 do 133 mkw. i rozkładach od 2 do 5 pokoi. Przyszli mieszkańcy osiedla Pauza Ochota będą mieli do dyspozycji całodobową recepcję z ochroną, punkt odioru paczek oraz dużą rowerownię z miniserwisem.

Elewacja od strony wewnętrznej została zaprojektowana z betonowych elementów. Elewacja frontowa stworzona ze szlachetnych materiałów z pewnością przykuje uwagę przechodniów. Całości dopełni dziedziniec ze strefą relaksu oraz elementami małej architektury z pergolą.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep SA, a za projekt architektoniczny odpowiada Grupa 5 Architekci. Pauza Ochota zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • ABBA
  Gość
  2022-04-04 11:24:31
  Całkiem niedaleko stamtąd powstaje inna inwestycja mieszkaniowa na Ochocie. Osiedle nazywa się Miasteczko Nova Ochota. Uchodzi za niezwykle ekskluzywne. Jego deweloper to Victoria Dom, marka, o której teraz sporo się słyszy w kontekście inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

 • BAAB
  Gość
  2022-04-04 20:29:49
  ^ Szkoda tylko, że nie napisaliście, że to 'niezwykle ekskluzywne' miasteczko Nova Ochota znajduje się na Włochach a nie Ochocie xdd

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.