Miniaturka Pauza Ochota

Pauza Ochota
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Ochota
Otaczające ulice
Joteyki
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2022 marzec
Zakończenie budowy
2023 grudzień
Inwestor/deweloper
Unidevelopment

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
56
Lokale handlowo-usługowe
4
Miejsca parkingowe
57

Opis

Pauza Ochota to Budowany, warszawski obiekt mieszkalny w obrębie dzielnicy Ochota, zlokalizowany przy ulicy Joteyki. Konstrukcja nieruchomości ruszyła w marcu 2022, a zakończy się w czwartym kwartale 2023 roku. Deweloperem projektu jest firma Unidevelopment z Warszawy, spółka Unibep jest jego generalnym wykonawcą, a autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni grupa 5 architekci. Niedaleko stoją gmach Rezydencja Barska, budynek Rezydencja Kaliska oraz budynek Barska 28/30.

Informacje dodatkowe

 • mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 38 do 133 mkw.
 • na parterze znajduje się przestrzeń handlowo-usługowa, a po budynkiem hala garażowa
Ostatnio zmodyfikowano 2022-03-16 12:31:44

Wiadomości o Pauza Ochota

Powiązane firmy

Forum opinii Pauza Ochota


 • Piotr
  Gość
  2022-07-24 16:20:01
  Developer przerzucił odpowiedzialność zawiązał spółkę celową, kupił za absurdalne pieniądze nieruchomość na szczycie bańki mieszkaniowej od prywatnej osoby która z dnia na dzień została milionerem, deweloper powziął na spółce celowej ogromny kredyt na budowę tego bloku w Santanderze, stopy rosną, hipoteka obciążona w banku, klienci anulowali większość rezerwacji, na dodatek istniejąca połowa drzew które na razie zostały ocalone przed tą budową należą do szpitala który także w ramach lexdeweloper może spieniężyć część działki i oddać ją kolejnemu deweloperowi albo przerobić ją na własne cele np garaż wielopoziomowy dla karetek i personelu którego tam brakuje. Sprzedaż stoi. Chcesz mieć park za oknem - na przyszłość kup mieszkanie z parkiem należącym do inwestcji.

 • ASD
  Gość
  2022-09-03 21:49:40
  Ceny absurdalne 22-26tys /m2
  Po 8 miesiącach sprzedaży prawie wszystkie mieszkania wolne. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Po 16tys warto będzie rozważyć

 • OlgaO
  Użytkownik
  2022-09-21 22:15:45
  Po 16 kupią? Może wg ciebie. Jak zajrzy kryzys i ceny zaczną spadać, to się sytuacja zmieni. Do tej pory było tak, że ceny pompowano w nieskończoność bo ludzie byli gotowi zapłacić dowolne pieniądze - zależnie wyłącznie od ich zdolności kredytowej. To już przeszłość, a kosz pieniądza tylko będzie rósł.
  Zanim ktoś za te 16k rzuci się na wizualizacje, niech przejdzie się na miejsce i przekona, jak naprawdę wygląda ulica, obskurne budynki w okolicy, hałas i ruch całą dobę ze szpitala oraz przede wszystkim że działka z "parkiem" tak naprawdę nie należy do dewelopera a szpital chciał im samym sprzedać działkę po -naście milionów. Jak nie oni to kto inny kupi działkę i postawi blok okno w okno. Niech podziękują PiSowi za ustawę. Nie oni pierwsi, nie ostatni, już w Marinie Mokotów 3 etapy osiedla sprzedawano kolejno "z widokiem na park":)
  Za rok, gdy budynek powstanie i poza wizualizacją ludzie będą oglądać realia a nie grafiki, ceny się zweryfikują. Aktualnie coraz więcej inwestycji premium jest oddawanych i czeka na sprzedaż gotowe, nawet SKANSKA czy Dom Development mają rosnącą masę gotowych mieszkań, w przyszłym roku będzie dosłownie wysyp gotowych mieszkań gdy jednocześnie na wtórnym ludzie będą wyprzedawać mieszkania obciążone drogim kredytem.

 • ja myślę że
  Gość
  2022-09-28 09:11:24
  Jeżeli są takie ceny jak w powyższych wpisach to sytuacja jest chora. Niech się developer opamięta, bo tylko się ośmiesza. Kto wini PiS za wszystko to tez jest w błędzie, bo te spółki developerskie są z innego rozdania.
  Na Siekierkach powstają bloki i maja dostęp do kolektora kanalizacyjnego, a jak jakiś developer kupi działkę bez takiego dostępu to prezydent i jego ludzie wszystko załatwią. Miedzy innymi te korki to dlatego że się robi przebudowę dla następnej inwestycji ujętej w spisie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.