Pozwolenie na budowę warszawskiego biurowca Graffit

2015.10.15

Wydane zostało ostateczne pozwolenie na budowę dla budynku biurowego Graffit, który powstanie na działce przy ulicy Domaniewskiej 28 na warszawskim Mokotowie. Inwestorem projektu jest międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości - Hines.

Biurowiec Graffit będzie 7-kondygnacyjnym obiektem biurowym, który zaoferuje 18500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Zaplanowano także lokale handlowo-usługowe, które znajdą się na parterze budynku i będą dysponowały łączną powierzchnią wynoszącą około 1900 mkw. Cechą wyróżniającą biurowiec jest duża powierzchnia typowego piętra, która wyniesie aż 2800 mkw

Pod Graffitem znajdzie się 3-poziomowy parking podziemny dla 357 samochodów, pełna infrastruktura dla rowerzystów, w tym miejsca postojowe i szatnie.

Harmonogram prac nad realizacją biurowca uzależniony jest od postępu komercjalizacji. Obecnie prowadzony jest przetarg, który wyłoni jaka firma zostanie generalnym wykonawcą budynku.

Projekt architektoniczny warszawskiej inwestycji opracował polski oddział firmy Rolfe Judd z Londynu. Planowane oddanie budynku do użytku zaplanowano na drugą połowę 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.