Hines dokonał wyboru wykonawcy biurowca Graffit w Warszawie

2016.09.08

Warbud został generalnym wykonawcą nowoczesnego budynku biurowego Graffit, który powstaje na działce przy ulicy Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie. Inwestorem projektu jest firma Hines.

Biurowiec Graffit wybudowany zostanie przy ulicy Domaniewskiej 28 i składał się będzie z siedmiu kondygnacji naziemnych i trzech położonych pod ziemią, gdzie zaplanowano parking samochodowy na 357 stanowisk. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 29 813 metrów kwadratowych, z czego powierzchnia biurowa i usługowa zajmie 15 897 mkw.

Budynek na rzucie litery "z" został zaprojektowany przez polski oddział pracowni Rolfe Judd z Londynu. W przyziemiu biurowca od strony południowej i północnej, zaplanowano dwa główne zespoły przestrzeni usługowych. Pomiędzy nimi znajdzie się przejściowy hall wejściowy z główną recepcją łączącą dwa równorzędne wejścia do budynku od strony wschodniej i zachodniej.

Biurowiec Graffit posiadał będzie certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Warbud, która zakończy prace budowlane w marcu 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.