Poprzemysłowe budynki przy Kłopotowskiego zyskają nowe życie

2020.04.14

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach inwestycji Kłopotowskiego No11 na warszawskiej Pradze-Północ. Deweloperem jest Marvipol Development.

Kłopotowskiego No11 będzie kompleksem, który zaprojektowany został o ideę placemakingu, zakładająca rewitalizację historycznych przestrzeni wraz z nadaniem im nowego życia i udogodnień.

Nowa inwestycja firmy Marvipol to łącznie trzy budynki - dwa zrewitalizowane oraz jeden nowy wraz z przynależącymi do nich dziedzińcami. Bazą kompleksu są dwa wczesnomodernistyczn obiekty o charakterze przemysłowym, które pochodzą z lat 1900-1910 i pierwotnie pełniły funkcję produkcyjnej fabryki maszyn oraz kamieni młyńskich. Inwestycja przy Kłopotowskiego 11 to oprócz mieszkań, także część gastronomiczno-usługowa z prestiżową restauracją i 8 lokalami użytkowymi. Pomiędzy budynkami zaprojektowano dwa wypełnione zielenią dziedzińce.

Marvipol wprowadził właśnie do sprzedaży 67 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 93 mkw. z balkonami oraz tarasami. Przyszli mieszkańcy Kłopotowskiego No11 będą mieli do dyspozycji podziemny parking samochodowy z miejscem do ładowania aut elektrycznych, miejsca postojowe dla rowerów, wózkarnię oraz rowerownię.

Inwestycja ma być gotowa w pierwszym kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Ddd
  Gość
  2020-04-15 14:13:14
  Wszystko fajnie, ale tą nadbudówkę mogliby zburzyć...

 • dd
  Gość
  2020-04-15 15:34:21
  fajne to będą ceny za mieszkanie w oficynie po 13 k i więcej , nie dajmy się zwariować deweloperom

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.