Polska spółka z branży IT wynajmuje biuro w wieżowcu Skyliner, gdzie zajmie 30. piętro biurowca


2022.06.13
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Onwelo przeniesie w tym miesiącu swoją siedzibę w Warszawie do wieżowca Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego. Polska spółka posiada oddziały w Polsce, Niemczech, Szwajcarii oraz USA.

Polska spółka, która oferuje nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu, wynajęła prawie 1 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Skyliner w centrum Warszawy. Onwelo zajmie 30. piętro wieżowca na Woli, gdzie mieściła się będzie warszawska siedziba spółki. Do nowego biura pracownicy przeprowadzą się jeszcze w tym miesiącu. W procesie najmu wynajmującego reprezentowała agencja CBRE.

Nowy najemca inwestycji Grupy Karimpol specjalizuje się w rozwiązaniach IT dla bankowości, branży finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG, przemysłu, branży automotive oraz telekomunikacji. Główne obszary działalności Onwelo to analiza biznesowa, rozwój, utrzymanie i testowanie oprogramowania, zarządzanie infrastrukturą IT, a także dostarczanie produktów i usług opartych na technologiach chmurowych.

Skyliner to obecnie jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce, który zlokalizowany jest przy Rondzie Daszyńskiego i oferuje 49 000 mkw. powierzchni do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Część handlowo-usługowa i gastronomiczna mieści się na najniższych poziomach wieżowca. Z kolei na wysokości 165 metrów położony jest dwupoziomowy Skybar. Biurowiec może pochwalić się najwyższym, 16-metrowym lobby biurowym w Polsce.

Za projekt architektoniczny wieżowca odpowiada pracownia APA Wojciechowski.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.