Pod koniec roku rozpocznie się budowa biurowca Nowogrodzka Square

2015.06.08

Nowoczesny biurowiec, który powstanie pomiędzy alejami Jerozolimskimi a ulicą Nowogrodzką otrzymał już pozwolenie na budowę. Pierwsze prace budowlane mają rozpocząć się w czwartym kwartale bieżącego roku. Inwestorem budynku - Nowogrodzka Aquare - jest firma Yareal Polska.

Nowogrodzka Square będzie budynkiem biurowym, który pod względem architektonicznym nawiązywać ma do sąsiedniej zabudowy i w naturalny sposób domknie pierzeję Alej Jerozolimskich na odcinku do ulicy Tytusa Chałubińskiego i Ronda Czterdziestolatka.

Biurowiec będzie dysponował powierzchnią najmu wynoszącą 11 tys. mkw., zlokalizowaną na sześciu kondygnacjach. W budynku znajdzie się reprezentacyjne lobby z recepcją, a komunikację wewnątrz obiektu zapewnią szybko działające windy. Pod budynkiem zaplanowano miejsca parkingowe dla aut oraz rowerów.

Atrakcją projektu Nowogrodzka Square będzie ostatnia kondygnacja, na której znajdą się tarasy z widokiem na panoramę Warszawy. Obecnie prowadzone są już rozmowy z najemcami, którzy zainteresowani są najmem tej powierzchni. Parter budynku, od strony alei Jerozolimskich zostanie zagospodarowany pod powierzchnię handlową z eleganckimi markami. W ramach inwestycji powstanie także wewnętrzne patio z zagospodarowaną zielenią.

Nowogrodzka Square spełniać ma wszystkie wymagania do otrzymania certyfikatu BREEAM Excellent.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci. Inwestorem jest spółka Yareal Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.